KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11266025
nr 1126 6025
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Blandteknik, Madeleine Pyk (f. 1934), Hotel Varberg, signerad och daterad 1975, bladets mått: 25x34
Kondition: blad med smärre fläckar
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 28 augusti 2017
kl 20:34:13
28/8 19:05:26